Úklid společných prostor vícepodlažních domů

Reagujeme na situaci,která vznikla v mnoha vícepodlažních domech. A to potřeba pravidelného úklidu společných prostor. Majitelé nebo správci nemovitostí si tímto způsobem zajistí pravidelnou a profesionální péči daného majetku. Nájemníci těchto domů nakonec zjišťují,že je pro ně výhodnější měsíčně odložit určitou částku (50 – 100 Kč) a mít svůj klid. O vše se stará úklidová firma.

I my jsme se rozhodli nabídnout své služby v tomto odvětví a nabízíme:

  • 1 x týdně zametení a vytření schodiště
  • 1 x týdně zametení a vytření jednotlivých podlaží
  • 1 x týdně úklid výtahových kabin (podlahy a stěn)
  • 1 x týdně úklid kolem schránek a před domem (u hlavního i zadního východu)
  • 2 x měsíc zametení sklepních prostor

Cena těchto služeb je v tomto kompletu obvykle 80 kč za bytovou jednotku. Je možné upravit požadavky a tím i cenu. Například vypustit úklid podlaží (o to se starají jednotlivý nájemníci na podlaží) a cena se sníží.

Vše je možno předem prokonzultovat a vzájemně se domluvit. Poté je sepsána dohoda o provedené činnosti,kde je vše jasně ustanoveno.

Naše firma poskytne pracovníky , zkušenosti , hyg. prostředky. Jediné co požadujeme je přístup do domu a přístup k čisté vodě (i vodu si po dohodě obstaráme sami). Trochu úcty a proplacení vykonané práce.

Pokud váháte zkuste si úklid společných prostor ve vašem domě domluvit na jeden až tři měsíce a potom zhodnoťte pro a proti. Možná i vy zjistíte,že tento komfort se Vám nejenom líbí,ale i vyplatí. Získáte víc času na sebe,rodinu,odpočinek atd.

Fotogalerie: Odstrašující příklady před sjednaným úklidem